PROFESIONÁLNĚ, ZÁBAVNĚ!

Reference

Karel

U Michala jsem měl pocit, že má každý detail tréninku pod kontrolou. I přes krátkou spolupráci s ním, jsem se od něj naučil dovednosti ze kterých čerpám dodnes. Soustředěnost na trénink a na klienta ve mně vzbuzovala opravdový přístup profesionála.


Tomáš

Spolupráce s Michalem mi vždy přinesla skvělé výsledky. A navíc jsem se s jeho tréninky skvěle bavil!


Pavla

Chcete cvičit, ale nevíte, co ve vás je? Michal vám to pomůže odhalit. Myslíte, že znáte své hranice? Michal vám je pomůže posunout. A to vše s úsměvem na rtech. Michal ze mě při cvičení vždycky vydolovat i to, co jsem si nemyslela, že ve mě může být. Ráda se dál rozvíjím a rostu. A není to jen růst svalové hmoty, ale i chápání toho, co můžu/nemůžu a na co mám/nemám. A ač cvičení s Michalem byla vždycky dřina, nikdy mě to nestresovalo. V dnešní době se za trenéra vydává kdekdo, ale u Michala víte, že jdete k odborníkovi, který vám nastaví cvičení tak, aby vás bavilo, abyste se zlepšovali a cvičit chtěli, ať už jsou vaše cíle jakékoli. A co je mi nejvíc sympatické - nikomu nic necpe a necítíte se trapně, když vám něco nejde.


Eva

Trenink s Michalem je skvela zabava, ale i drina. Diky treninkum s tebou jsem se zbavila bolesti zad a citila se mnohem lepe. Ted uz vim, jak pouzivat cele telo pri kazdodenni zatezi, pro me nyni aktualne hlavne pri tlaceni kocarku :)


Katia

Před pěti lety jsem se rozhodla začít cvičit a zvolila jsem Michala jako osobního trenéra. To co mě naučil, techniku, dýchání, rozložení programu, používam do této doby. Hned na začátku bylo vidět, že je to profesionál. Sport a trénovaní bere vážně. Od té doby cvičím pořád a pravidelně. Neumim si život bez sportu už ani představit. Aktuálně se z trenérského hlediska stará i o mého syna!